Подати документи до Франції

France Flag

В Україні

Важливі новини та повідомлення

Новини 1

28 March 2018

Запуск французьким урядом веб-сайт " France-Visas ". Відвідайте цей веб-сайт для отримання вичерпної інформації про візи та про те, як подати заявку: 1: перевірте, чи потрібна Вам віза та підготуйте свою заявку; 2: перевірити, хто може переглянути Вашу заявку; 3: заповніть форму заявки на отримання візи та, якщо потрібно: 4: забронюйте зустріч, щоб подати заявку в VFS GLOBAL.

Як подати Візову заявку?

 • Крок 1: Відвідайте сайт “France-Visas”

  • Вас запрошують відвідати офіційний сайт "Франція-Візи", де ви знайдете керівні принципи, що описують процес, який слід дотримуватися для подання візи
  • Щоб перевірити, чи потрібна ваша заявка на конкретну відповідь: натисніть "Надіслати вашу заявку", виберіть країну, в якій ви маєте намір подати заявку, і буде показано заголовок "Локальні функції"

  В кінці процесу “France-Visas”:

  • відобразиться контрольний список необхідних супровідних документів: збережіть його та надрукуйте;
  • Ваша заявка на отримання візи буде доступна для друку: збережіть її та роздрукуйте її
  • відображатиметься сторінка, яка вказує, як забронювати зустріч;
  • натисніть посилання на модуль бронювання зустрічей VFS
 • Крок 2: Як назначити дату подачі документів?

  Коли відображається система призначення модулів VFS:

  • Створіть обліковий запис VFS з вашими особистими даними (ім'я, прізвище, електронна адреса, номер телефону)
  • Виберіть пароль: ваш пароль повинен містити від 8 до 15 символів із принаймні верхньою буквою, нижньою буквою, цифрою та одним із наведених нижче спеціальних символів: $ @ #! % * & (ніякий інший символ не допускається).
  • На наступному екрані буде показано список опцій, з "Планування зустрічі"
  • Якщо вам потрібна допомога: натисніть "?" (Угорі праворуч для онлайн-довідки)
 • Крок 3: В день подачі документів

  Щоб підготуватись до Вашого візиту в центр прийому віз, запрошуємо відвідати веб-сторінку Франції-Візи «До кого мені слід зв'язатися?», Де ви знайдете інформацію під заголовком «Інформація про призначення».

  В VFS центрі, Вам потрібно надати:

  • Ваше підтвердження запису
  • Візова анкета (автоматично роздрукована з France-Visas proves)
  • Перелік документів відповідно до Вашої мети поїздки (має бути роздруковане з France-Visas)
  • Паспорт
  • Супроводжуючі документи
  • Збори
 • Крок 4: Перевірка статуса

  Сторінка “До кого я маю звернутися?” на France-Visas Ви знайдете посилання на VFS перевірку статусу.

Додаткові послуги

Кур’єрська доставка паспорта

Україна – це дуже велика країна і іноді на подолання певного шляху йде багато часу, грошей та сил. Для зручності заявників, Візовий Центр уклав угоду з кур’єрською службою TMM Express в Україні для того, щоб доставляти подані заявником документи/паспорти через кур’єра. Маючи відмінну мережу офісів, TMM Express може доставити пошту майже в кожну частину України до Вас додому, зберігаючи Ваш час та гроші.

Вартість послуги:

 • 150 гривень

Послуга кур’єрської доставки після подачі документів

Будь ласка, зауважте, що послуга кур’єрської доставки може бути замовлена навіть після подачі документів у Візовому Центрі. Заявник має змогу замовити кур’єрську доставку пізніше від дати подачі документів. Для цього заявник може зателефонувати в колл-центр – (+38) 044 594 96 20 / (+38) 050 419 30 13/(+38) 0 67 352 09 58 (з 08:00 до 18:00, Пн-Пт) або подати запит через електронну пошту info@francevac-ua.com із зазначенням імені, прізвища, реєстраційного номеру, адреси кур’єрської доставки та контактного номеру.

Після отримання запиту працівники Візового Сервіс Центру зв’яжуться з Вами по електронній пошті чи по телефону для підтвердження послуги доставки Ваших документів.

Вартість кур’єрської доставки – 150 грн.

Оплатити послугу кур’єрської доставки заявник може у будь-якому відділенні банку в Україні.

Заявник повинен переконатися в тому, що вся інформація, зазначена нижче, була чітко та повністю вказана в бланку на оплату консульського збору, плати за послуги Візового Центру та кур‘єрської доставки:

 • Назва компанії: ТОВ Ві Еф Консалтінг Сервісиз
 • ЄДРПОУ: 34796531
 • Адреса компанії: Спортивна площа, 1А, ТРЦ «Гулівер» , 8 поверх, Київ, 01001 Україна.
 • Назва банку: : ПАТ КредоБанк
 • Розрахунковий рахунок: 26009031004161
 • МФО: 325365
 • Призначення платежу:
  «За консультаційні послуги та консульський збір щодо оформлення французької візи [Прізвище] [Ім'я] [Номер паспорту]»

Після оплати заявник повинен надіслати копію чека про оплату кур’єрської доставки в банку із зазначенням даних заявника на електронну адресу info@francevac-ua.com . Як тільки Візовим Центром буде отримано підтвердження оплати, паспорт буде передано кур’єрській службі TMM Express для доставки за вказаною адресою.

Будь ласка, зауважте, що термін доставки документів в одну сторону складає 1-5 календарних днів.

Вартість:

300 грн

Фотопослуга

Описання послуги:

У Візових Центрах Ви маєте можливість скористатися послугами фото кабіни: оберіть найкращий варіант фото і роздрукуйте ті, що відповідають вимогам. Автомат простий у використанні, а готові фото будуть надруковані протягом 45 секунд. Якщо Вам потрібна допомога в користуванні фото кабіною, наш персонал завжди радий допомогти.

Вартість:

50 грн за 6 фото

Медичний страховий поліс

У Візовому Центрі Франції існує можливість придбання медичного страхового полісу. Для отримання додаткової інформації щодо оформлення та вартості полісу, будь ласка, зверніться до представника страхової компанії в приміщенні Візового Центру.

Заповнення візової анкети

Описання послуги:

Візовий Центр Франції в Україні пропонує додаткову послугу заповнення візової анкети. Співробітник Візового Центру внесе дані згідно інформації, наданої заявником, в електронну форму та роздрукує її. Послуга заповнення візової анкети надається виключно за бажанням заявника та не пов’язана з подальшими консультаціями щодо подачі документів на отримання візи, які співробітники Візового Центру надають безкоштовно під час прийому документів. Дана послуга не є обов’язковою умовою для повної комплектності пакету документів та не впливає на рішення щодо заяви на отримання візи. Візовий Центр не несе відповідальності за прийняте Посольством рішення.

Вартість:

75 грн

Гаряча лінія

 • (+38) 0 44 594 96 20
  (+38) 0 50 419 30 13
  (+38) 0 67 352 09 58
  Графік роботи 0800 - 1800, з понеділка по п’ятницю

Політика Конфіденційності

Обмеження відповідальності

Галузь

«VFS Global» (далі - «ВФС Глобал») є зовнішнім партнером Дипломатичних Місій по всьому світу, уповноваженним неупередженно виконувати адміністративні функції, пов'язані з обробкою заявок на отримання різного типу віз, дозволів на проживання та проїзних документів, згідно з інструкціями отриманими від відповідних Дипломатичних Місій. У процесі обробки візових заявок компанія «ВФС Глобал» та Фасіліті Менеджмент Компанії в Україні виступают у ролі обробника даних, а відповідна Дипломатична/і Місія/ї - їх контролера. У даному Повідомленні про Конфіденційність описано, як компанія «ВФС Глобал» та Фасіліті Менеджмент Компанії в Україні збирають, використовують, оприлюднюють і обробляють персональну інформацію, яка стосується осіб (далі - «Заявник/ів»), які подають документи на виготовлення віз або інших дозволів на проживання, та робить її доступною відповідним органам влади з вказаною нижче метою.

Мета збору, використання, оприлюднення Персональних Даних

Заявників можуть попросити надати певну персональну інформацію, таку як: ім'я, фотографія, адреса, дата народження, номер телефону, дані паспорту, інформацію про сімейний стан, роботу, навчання, кримінальне минуле та ін. Ця інформація збирається за дорученням певної Дипломатичної Місії / уряду і/або відповідними Візовими Установами.

Така персональна інформація може бути зібрана, використана або оприлюднена з метою полегшення обробки візових заявок і/або запитів стосовно нижче зазначених (однак не тільки їх) цілей:

 • Обробки заявок на отримання різного типу віз, дозволів та проїзних документів, а також виконання різних завдань/функцій з цим пов'язанних;
 • Надання відповідей на запитання як щодо процесу подачі документів в цілому, так і на візу зокрема.
 • Надання відповідей на різноманітні запитання стосовно статусу заявок, поданих за посередництвом «ВФС Глобал» та Фасіліті Менеджмент Компанії
 • Надання будь-яких інших послуг згідно з вимогами відповідних Урядів/Дипломатичних Місій.

Надання особистої інформації є добровільним. Однак, будь ласка, зауважте, що відмова надати особисту інформацію може обмежити або вплинути на можливість «ВФС Глобал» та Фасіліті Менеджмент Компанії надати відповідні послуги. Відповідно до інструкцій отриманих від Дипломатичної/их Місії/ій, «ВФС Глобал» може (самостійно або за допомогою третіх осіб) надавати різноманітні консультації, пов'язані із процесом подачі документів на візу та/або статусом вже поданих за посередництвом «ВФС Глобал» візових заявок, за допомогою: кол-центру, відстеження статусу онлайн, електронної пошти і т.п.

 • Загальні питання стосовно процесу подачі документів на отримання візи:
  Користувачам, які звертаються із запитаннями стосовно процесу подачі документів на візу, не потрібно надавати жодної особистої інформації.
 • Питання стосовно статусу вже поданих на отримання візи документів:
  Заявники, які звертаються із питаннями стосовно статусу візової заявки поданої за посередництвом «ВФС Глобал», можуть надати унікальний номер заявки і отримати інформацію стосовно їх віз, дозволів або дорожніх документів.
  З метою перевірки/аутентифікації даних, заявників можуть попросити надати особисту інформацію, таку як: ім'я або прізвище, дата народження, номер телефону, домашня адреса, адреса електронної пошти, дата подачі документів або декілька з вищенаведених.
 • Однак, користувачам, які мають питання стосовно процесу подачі документів на візу і звертаються з ними за допомогою електронної пошти «ВФС Глобал» і/або її посередників, не слід уточняти або надавати дані свого паспорта або будь-яку іншу особисту інформацію, натомість рекомендується використовувати унікальний номер заявки.
  «ВФС Глобал» не зобов'язаний відповідати на листи, які містять особисті дані. Можливе оприлюднення особистої інформації відноситься до особистих ризиків клієнтів/заявників і «ВФС Глобал» жодним чином не несе відповідальності за некоректне їх використання і т.п.

З метою здійснення контролю якості обслуговування, процес надання послуг заявнику/ам може бути записано. Про цю практику та її мету заявника/ів буде проінформовано ще до початку запису. Такі дані будуть знищені через 30 днів після дати їх запису, у випадку, якщо інше не передбачено вимогами відповідної Дипломатичної Місії/ій.

Призначення інтерв'ю

Певні Дипломатичні Місії можуть запросити Заявника на особисте інтерв'ю. Для запису на інтерв'ю заявникам необхідно буде надати унікальний код візової заявки та/або певну особисту інформацію, таку як: ім'я або прізвище, дата народження, номер телефону, домашня адреса, адреса електронної пошти, дата подачі документів і номер паспорта.

Вся інформація, введена, надана та відправлена Заявникам під час запису на інтерв'ю конвертується в такі формати, які є необхідними для їх передачі до відповідної Дипломатичної Місії, яка є уповноваженою до прийняття таких заявок.

Деякі дані та інформація, пов'язана з візовими заявками отриманими «ВФС Глобал» зберігається/розміщена на серверах «ВФС Глобал», які знаходяться в Великобританії (Віньярд) та Індії (Бангалор). Інформація, яка стосується обробки документів заявників-громадян Євросоюзу, зберігається в системі «ВФС Глобал» на території країн Євросоюзу. Дані осіб з інших країн можуть бути збережені в системі «ВФС Глобал» як на сервері розташованому на території країн ЄС у Великобританії (Віньярд), так і на сервері в Індії (Бангалор).

Ця інформація може використовуватись, бути оприлюдненною компанією «ВФС Глобал» для виконання різноманітних зобов'язань перед відповідними Дипломатичними Місіями і буде знищена протягом 30 (тридцяти) днів з моменту її отримання. Однак, жодна інформація, яка містить персональні дані Заявника/ів не зберігається на серверах, вказаних вище.

Розкриття Персональної Інформації

«ВФС Глобал» не продає, не надає в оренду та не оприлюднює персональну інформацію Заявників. «ВФС Глобал» використовує або передає персональні дані Заявників виключно в цілях зазначених в цьому документі. Персональна інформація може бути використана лише з метою надання послуг та виконання різноманітних зобов'язань.

Однак «ВФС Глобал» може оприлюднити або передати Персональну Інформацію у випадках, коли це є необхідним згідно рішення суду, поточного судового розгляду або іншого правового процесу за участю «ФВС Глобал», або для захисту від судових позовів/справ, кримінальних розслідувань; або з метою запобігання розслідування, виявлення злочинної діяльності або питань, пов'язаних з національною безпекою.

Заходи постачальника послуг

«ВФС Глобал» може передати (або іншими способами зробити доступною) персональну інформацію третім особам. Наприклад, у випадку, коли Заявник обрав опцію кур'єрської доставки документів, «ВФС Глобал» може надати певну особисту інформацію, таку як: ім'я, адреса, номер телефону особам, які здійснюють кур'єрську доставку документів. Однак особисті дані не передаються третім особам, у випадку вибору опції SMS-інформування. Компанії, які надають такі послуги, також зобов'язані дотримуватись правил безпеки та конфіденційності як це вимагається компанією «ВФС Глобал».

Файли «Сооkіеs»

Сооkіеs – це файли або інформація, яка може зберігатись у системі або пристроях, підключених до інтернету, коли користувач відвідує сайти «ВФС Глобал». Компанія «ВФС Глобал» використовує файли «Сооkіеs» з метою полегшення користування сайтами і не може ідентифікувати конкретного користувача за допомогою цієї інформації.

 • Сайт «ВФС Глобал» містить опції, які доступні лише при використанні файлів «Сооkіе»;
 • Файли «Сооkіеs» допомагають ідентифікувати відвідувачів сайту і зберігати їх статус, як зареєстрованного користувача;
 • Більшість файлів «Сооkіеs» є «тимчасовими Сооkіеs» - це значить, що вони автоматично видаляються з жорсткого диску наприкінці сеансу, коли заявник/користувач припиняє роботу з сайтом. Проте «постійні Сооkіеs» зберігаються в проміжках між відвідуванням інших сайтів.
 • Заявник/Користувач може заборонити використання файлів «Сооkіеs» певними ссилками на сайті, які не контролюються компанією «ВФС Глобал».

Як тільки Користувач заходить на веб-сторінку «ВФС Глобал», він погоджується з використанням компанією файлів «Сооkіеs». Якщо Користувач не погоджується із використанням таких файлів, йому не слід користуватись сайтом «ВФС Глобал». Відключення файлів «Сооkіеs» може вплинути на роботу з сайтом «ВФС Глобал».

СПАМ

 • "ВФС Глобал" не допускають спаму.
 • Веб-сайти "ВФС Глобал" або інші засоби зв'язку не можуть використовуватись для розсилки спаму або матеріалів, зміст яких буде порушувати умови контракту компанії "ВФС Глобал"
 • Щоб повідомити про проблеми, пов'язані із спамом або неправдиві листи, будь ласка, надішліть листа за адресою: communications@vfsglobal.com.
 • "ВФС Глобал" не зберігає листи отримані або надіслані у зв'язку з різними форматами. "ВФС Глобал" не здає в оренду і не продає третім особам жодних електронних адрес.
 • Користувач/чі не уповноважені додавати, редагувати, спотворювати, некоректно використовувати наповнення сайту "ВФС Глобал".

Безпека

"ВФС Глобал" здійснює заходи, призначені для захисту персональної інформації, яка знаходиться у розпорядженні та під контролем компанії. "ВФС Глобал" підтримує адміністративні, технічні, фізичні та організаційні гарантії з метою захисту персональної інформації, яка знаходиться під контролем та у розпорядженні "ВФС Глобал". Однак "ВФС Глобал" не несе відповідальності за незаконне проникнення, використання, редагування або перехоплення інформації не уповноваженими особами.

Збереження та знищення Персональних Даних:

"ВФС Глобал" не копіює і не зберігає отримані від Заявників документи. Будь-які інші документи, роздруківки, бланки та інші записи, що містять персональні дані, будуть знищені за допомогою безпечного подрібнення протягом тридцяти (30) днів після повернення паспорта заявнику, якщо інше не передбачено вимогами відповідної Дипломатичної Місії.

Для того, щоб було можливо надати інформацію заявникові після того, як йому було повернуто паспорт, персональні дані заявника зберігаються в електронному вигляді не більше тридцяти (30) днів, відповідно до вимог Урядів/Дипломатичних Місій.

"ВФС Глобал" здійснює захищене видалення або знищення персональної інформації на обладнанні або пристроях, які використовуються для їх збереження. При знищенні обладнання та приладів, на яких зберігалась персональна інформація (таких як: шафи для зберігання документів, комп'ютерів, дискет або аудіокасет) "ВФС Глобал" вживає відповідних заходів для того, щоб зробити неможливим доступ до них сторонніх осіб.

Правова інформація

"ВФС Глобал" та постачальники послуг можуть надати персональну інформацію у відповідь на офіційний запит або розпорядження, на вимогу слідчих органів у випадках порушення закону або інших випадках, коли це необхідно. "ВФС Глобал" також може розповсюдити персональну інформацію, коли це необхідно для підготовки або захисту судових позовів, а також в інших випадках, коли це дозволено законом.

Посилання на сайти третіх сторін

Сайт "ВФС Глобал" може містити посилання на сайти інших/третіх осіб, які рекламують різні продукти та/або послуги, якими "ВФС Глобал" не керує. Ці посилання є платною рекламою і не перевіряються компанією. Вони розміщені задля зручності і їх використання є виключно добровільним і не означає, що компанія "ВФС Глобал" схвалює або пов'язана з будь-яким з них. Ні компанія "ВФС Глобал", ні її працівникі не схвалюють і не несуть відповідальності за сайти третіх осіб та інформацію, яка на них вказана.

Веб-сайти, до яких ведуть посилання, містять власні незалежні умови конфіденційності, повідомлення та умови їх використання, які ми рекомендуємо уважно вивчити. "ВФС Глобал" ніяким чином не контролює такі веб-сайти і тому не несе жодної відповідальності за способи використання персональної інформації власниками цих веб-сайтів.

Персональна інформація

Будь ласка, зауважте, що розкриття персональної інформації є добровільним. Вважається, що Заявники/Користувачі, які розкривають свою персональну інформацію, прочитали та зрозуміли цю Політику Конфіденційності і дають згоду на використання та розкриття особистої інформації, як це передбачено даною політикою. Заявники/Користувачі мають право відкликати дану раніше згоду на передачу персональних даних компанією «ВФС Глобал» Дипломатичним Місіям/Урядам і/або відповідним Візовим Установам або іншим третім особам.

Заявники мають право отримати доступ до їхньої персональної інформації, написавши листа з темою «Запит персональних даних» на адресу електронної пошти, яка вказана на сайті в закладці «Наші Контакти». Це прохання буде перенаправлено відповідному Уряду/Дипломатичній Місії, оскільки вони контролюють дані. Подальші дії «ВФС Глобал» грунтуватимуться на вказівках, отриманих від відвовідних Урядів/Дипломатичнх Місій.

«ВФС Глобал» не несе відповідальності за достовірність або точність наданої Заявником інформації. Забезпечення надання достовірної, повної та актуальної інформації є обов'язком Заявника.

Зміни у Політиці Конфіденційності

Будь ласка, зауважте, що Політика Конфіденційності може оновлюватись, тому радимо Заявникам регулярно відвідувати сайт «ВФС Глобал»для отримання останньої версії документу.

Наші Контакти

У разі виникнення будь-яких запитань стосовно Політики Конфіденційності і практик описаних в цьому документі, будь ласка, надішліть листа за адресою vfsprivacy@vfsglobal.com для отримання детальнішої інформації.

Запитання

У разі виникнення запитань стосовно Політики Конфіденційності, будь ласка, надішліть листа за адресою privacyofficer@vfsglobal.com.

Увага! Шахрайство на ринку праці

Шахрайство при працевлаштуванні / Підробні пропозиції роботи

VFS Global стало відомо, що з’явились особи, які видають себе за агентів чи представників VFS Global та росповсюджують фальшиві/підробні вакансії з метою отримати особисті дані або кошти нечесним шляхом. Наполегливо радимо Вам ставитись розважливо та з пересторогою до пропозицій роботи, які вимагають сплати будь-якого грошового збору, або пропонують робочу візу в обмін на гроші. Подібні пропозиції є абсолютною підробкою, вони не дійсні. VFS Global не є агенцією з найму та не пропонує послуги з працевлаштування. Шахраї головним чином діють через інтернет, електронну пошту, телефони, тощо. Застерігаємо Вас від подібних пропозицій.

Принагідно повідомляємо, що VFS Global – це компанія, що надає послуги з обробки віз. Ми співпрацюємо виключно з урядами та дипломатичними міссіями з метою втілення їх адміністративних вимог щодо обробки візових заяв. Ані VFS Global, ані наші представники за жодних обставин не вимагатимуть кошти у осіб за можливість працювати у VFS Global або деінде. Якщо Ви отримали подібну пропозицію з боку VFS Global, що вимагає гроші, така пропозиція не є дійсною та зфабрикована.

Ознаки шахрайства під час працелаштування

Наступним наводимо декілька прикладів шахрайства у працевлаштуванні, які порушіють процеси та етичні засади VFS Global:

 • Електронний лист надіслано не з офіційної скриньки VFS Global, а з безкоштовного мейл-сервера на кшталт: Hotmail, Gmail, Outlook, Yahoo, тощо. Також листи можуть надходити з підробних скриньок.
 • У Вас вимагають приватні дані або конфіденційну інформацію.
 • Вас запрошують пройти співбесіду телефоном або програмою обміну миттевими повідомленнями (мессенджером).
 • Вас просять зробити грошовий внесок.
 • Вам пропонують заповнити фіктивні папери з працевлаштування, як то заяви на візу, на робочу візу (назву та логотип VFS Global можуть підробити/зфабрикувати та зобразити на документі без дозволу).
 • На Вас напосідають з рішенням.
 • З Вас вимагатимуть кошти за обробку дозволу на роботу, візової заяви, тощо.

В першу чергу подібні дії покликані для збору персональних даних жертв протиправним шляхом.

Наслідками діяльністі цих осіб може стати карна та цівильна відповідальність. Треба зазначити, що хоча VFS Global сприймає подібні випадки максимально серйозно та залишає за собою право звертатися до належних правоохоронних органів з метою розслідування та покарання подібних протиправних дій, часто визначення та кримінальне переслідування подібних осіб є дуже ускладненим.

Тож, якщо Ви отримали запит у письмовій або усній формі пройти співбесіду, що, на Вашу думку є шахрайською або підозрілою, залиште його поза увагою. Ви також можете пересвідчитись у його справжності, надіслав запит за адресою: communications@vfsglobal.com

Якщо Вам стало відомо про скоєння подібного злочину, закливаємо Вас звернутись до місцевої поліції та /або інших правоохоронних органів, а також сповістити нас про злочин на електронноу скриньку: acco@vfsglobal.com

За жодних обставин VFS Global не нестиме відповідальності за втрату, пошкодження, витрати або інші незручності, пов’язані із злочинцями або їх протиправними діями

Disclaimer – Usage of Google Analytics

This VFS Global website uses Google Analytics, a web analytics service provided by Google, Inc. ("Google"). Google Analytics uses "cookies", which are text files placed on your computer to help VFS Global analyze how visitors use the site. The information generated by the cookie about your use of the website (including your IP address) will be transmitted to and stored by Google on servers in the United States. Google will use this information for the purpose of evaluating your use of this website, compiling reports on your website activity for pages visited, the duration and bounce rate, while providing other miscellaneous services relating to website activity and usage. Google may also transfer this information to third parties where required to do so by law, or where such third parties process the information on Google's behalf. Google will not associate your IP address with any other data held by Google. You may refuse the use of cookies by selecting the appropriate settings on your browser, however please note that if you do this you may not be able to use the full functionality of this website. By using this website, you consent to the processing of data about you by Google in the manner and for the purposes set out above.

You can prevent Google’s cookie generated collection of data, referring to your use of the website (incl. your IP address), plus the processing of the data, by downloading and installing the browser-plugin, which you can find here: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=en